Неорганічна сполука вище міцності

- Aug 16, 2017-

Неорганічні кремнію сполук цементуючою тугоплавкі Розробка додатків, розробка з кремнію складені цементу вогнетривкої матеріалу стійкі до води і кислоти опору через складні інженерні умови, проект до і після тепло кислоти і водних середовищ , або в запалі коли роль кислота носії, Неорганічні з'єднання, що вимагають вогнетривів є термостійкість і кислоти і водостійкість. Неорганічні з'єднання неопалюваних Рідке скло тугоплавкі зразка занурені в різних типів і концентрації кислоти в таблиці, після того, як зберігання у воді, ніж у кислота зберігання сила зменшилася, ніж в повітрі лікування сили також знизилася.

Тому що немає ні аналогічні у воді в кислоті між силікатні і кислих реакції, силікатні гель більше не генерується, але буде розчиняти розчинних матеріалу, Неорганічна сполука структура не щільно, зменшується інтенсивність, навпаки кислота концентрація вище тугоплавкі сили також вище, про те, що роль кислоти і силікатні зміцнення та підвищення міцності.

Силікат натрію вогнетривкої високої температури продуктивності, складені неорганічні кислоти і водостійкість і характер Рідке скло, кремнефтористого натрію вміст, агрегатного типу при виробництві повинні суворо контролюються. Модуль Силікат натрію на високій температурі виконанні Вогнетривкі матеріали. Кислоти і водостійкість має значний вплив, висока модуль, Неорганічні з'єднання з гарним кислоти і водостійкість і високої температури продуктивність модуль є низьким дозволить скоротити ці властивості. Як правило, вибрати модуль є краще.

Будинок, а також за кордоном на застосуванні неорганічні кремнію сполук у розвитку вогнетривів є схожі повідомлення, нових технологій і нових матеріалів як і раніше, з'являються нові патенти. Неорганічні з'єднання запропонував виробництва розроблені для різних промислових умовах для застосування екологічного Матеріали вогнетривкі для задоволення потреб різних галузей промисловості. В промислових умовах магнію Цегла ЛТД, Неорганічні з'єднання процесу виробництва керамічних кабальний корундові вуглець вмісних вогнетривів вивчав і застосовуються на практиці.

Органічні сполуки в основному відноситься до сполук вуглецю (ланцюгова) (монооксиду вуглецю, вуглекислий газ, карбонатів та інші прості вуглецевих з'єднань, виключені) в цілому. Може бути рослин і тварин, Неорганічні з'єднання вугілля, нафти, природного газу та інших поділу, похідні, але в основному синтетичні, за даними молекулярної структури розділений на прямий ланцюжок сполуки, cyclization сполуки і гетероциклічних сполук. Неорганічні з'єднання відповідно до функціональних груп поділяються на вуглеводні, спирти, альдегідів, кислоти, і т. д. У порівнянні з неорганічних сполук, органічні видів, взагалі нестабільного і низькою точки кипіння, Неорганічні з'єднання повільний відповідь, розчинних органічних розчинників, можна записати.

Неорганічні сполуки зазвичай називаються неорганічних сполук, крім органічного вуглецю (органічний), а також відносяться монооксид вуглецю, вуглекислий газ, карбонат, Неорганічні з'єднання і т. д. Переважна більшість неорганічні сполуки можуть бути класифіковані як оксидів, кислоти, великий клас.


Пара:Ляпіс обов'язки використання Наступний:Неорганічна сполука класифікація