Неорганічна сполука сильні окисних

- Aug 08, 2017-

Неорганічні сполуки є взагалі негорючий або може запалити вище, Неорганічні з'єднання розпуск розчинні у воді, розчинних, важко миритися, нерозчинний, але в цілому більш ніж розчинність органічних речовин. Тим не менш, існує багато типів неорганічних сполук, кількість комплекс, Неорганічні з'єднання, Існує немає закону, можуть бути повністю підведені. У дослідженні відповідного конкретних матеріалів.

Органічні сполуки в основному називаються сполук вуглецю (ланцюгова), (крім монооксиду вуглецю, вуглекислий газ, карбонат тощо), у тому числі кілька простих вуглекисла сполук. Неорганічна сполука може бути розділені тварин і рослин, вугілля, нафти, природного газу, але в основному штучних синтез, за даними молекулярної структури, його можна розділити на прямий ланцюжок сполук, циклічний сполук та гетероциклічних комплекси. Відповідно до функціональних груп номи вуглеводнів, спирти, альдегідів, кислот і так далі. Неорганічні з'єднання в порівнянні з неорганічних сполук, органічних сполук, загальні volatile, плавлення і кипіння нижче, повільний реакції, розчинних органічних розчинників, різання можна записувати.

Неорганічних сполук зазвичай називаються неорганічних сполук за винятком (органічний) вуглецю, Неорганічні з'єднання, але також включає монооксиду вуглецю, двоокису вуглецю тощо карбонат, Неорганічні з'єднання переважна більшість неорганічні сполуки можуть бути класифіковані в оксидів, кислот, лугів і солей з чотирьох категорій.

Номенклатура неорганічних сполук повинен націлені на коротким і точним у вигляді склад і структуру речовини ім'ям. Для цього необхідно використовувати ім'я елемента, Неорганічні з'єднання корінь або бази висловити склад речовина, Неорганічні з'єднання і "хімічна привід" (функція іменника) висловити підключення кожного з компонентів речовина.

Безбарвний без запаху газу, кислий, розчиняються у воді (обсяг співвідношенні 1:1), є частиною формування вуглекислоти. Газ вуглекислий газ використовується у лужно виготовлення промисловості та цукрової промисловості, Неорганічні з'єднання і використовується для гасіння стальне литво та виробництво свинцю і білий. Спалені вуглецю в надмірне повітря або мармур, вапняк, доломіт, обпалюють або з кислих ефект, вапна, бродіння і побічних продуктів інших галузях промисловості. Діоксид вуглецю взагалі не горить і не підтримує горіння, при кімнатній температурі щільності за повітря трохи більше, підігрівом розширення будуть зібрані в Топ, часто використовується в якості вогнегасної вогонь. Неорганічні з'єднання вуглекислий газ є незамінним сировини для зелених рослин фотосинтезу, який використовується як добриво в теплиці. Тверді двоокису вуглецю, широко відомий як Сухий лід, можуть поглинати багато тепла, коли сублімованої Неорганічні з'єднання і таким чином використані в якості хладагент, таких як штучних опадів і часто використовуються в хореографії, щоб дим.

Чистий сірчана кислота є безбарвний і несмачний рідини, як маслом, розпуск велику кількість тепла, є висока кипіння важкі летючі кислоти, розчиняються у воді, Неорганічні з'єднання може бути змішується з водою в будь-який співвідношення. Хімічні властивості для водопоглинання, Неорганічні з'єднання зневоднення, сильні окислення, volatile, кислоти та стабільності.

Розбавити сірчана кислота, безбарвна без запаху прозорою рідиною. Хімічні властивості реакція оксидів з більшості металів (активніше, ніж мідь) для отримання відповідного сульфат і води, Неорганічні з'єднання і окислення кислота іонів слабкіше, ніж у сульфат-іонів, виробляючи відповідного сульфат і слабкої кислоти; реагують з реакції лугу виробляти відповідного сульфат і водню, Неорганічні з'єднання і виробляючи гідролізу білка, цукор і полісахарид за умови опалення.


Пара:Срібло Nitrate без запаху Наступний:Неорганічна сполука різноманітні