Неорганічна сполука повільним ростом застосування розвитку

- Oct 25, 2017-

Деякі неорганічних сполук і металоорганічних сполук були кількісно визначені Ультрафіолетове випромінювання видимого поглинання спектрометрія протягом багатьох років, але спектрів поглинання неорганічних сполук та їх перехід процесу є набагато менше, ніж у органічні сполуки. З іншого боку, Неорганічні з'єднання поглинання інтенсивність неорганічні іонів є слабкіше, так що їх спектрів поглинання повільно для використання в якісного та кількісного аналізу неорганічних сполук. В даний час, основні поглинання процесів неорганічних сполук, які вже відомі включають F-електрон перехід між на Лантаноїди і Актиній елемент іонів в F-orbitals, Неорганічні з'єднання D-електрон переходи між не заповнені D-orbitals надлишковий метал іонів, які колективно називають координації області переходів і заряд міграції переходи неорганічних сполук.

В даний час є мільйони види органічних сполук, знайдених в природі, але тільки близько 100 000 є неорганічних. Це тому, що вуглець пов'язаний атоми вуглецю через ковалентних зв'язків. форма вуглецю довгий ланцюг. Наприклад, атоми вуглецю і водню може сформувати і так далі багато видів вуглеводнів, таких як метан, Етан, пропан, Неорганічні з'єднання. Це одна з головних причин широкий спектр органічних сполук. У всіх видів природні Органічні речовини вони зазвичай складаються з декількох елементів, крім вуглецю, Неорганічні з'єднання, майже завжди містять водню, часто містять кисень, азот, і деякі також містять сірку, фосфору і так далі.

Гетерогенні явищ в органічних речовин є дуже поширеним явищем, але неорганічних матеріалів є рідкісними. Багато органічних сполук мають однакові хімічної та молекулярна вага, але їх фізико -хімічні властивості часто сильно розрізняються. Наприклад, молекулярна формула етанолу і диметил ефір c2h6o, Неорганічна сполука відносної молекулярної маси є 46.07, але вони двох різних хімічних сполук тому що атомів в молекулі розташовуються в іншому порядку.

Плавлення Тверді органічні речовини не є високим, як правило, не більше, ніж $number. 2 ~ 673.2K. При наявності повітря переважна більшість органічної речовини може бути спалена, Неорганічні з'єднання, в яких вуглець перетворюється в CO2, водню в $literal і азоту в азоту.

Властивість ковалентних зв'язків між атомами в органічних молекулах очевидна. Таким чином, найбільш органічної речовини, що належить до Nonelectrolyte, на відстані нерозчинний у воді водорозчинні органічні розчинники, Неорганічні з'єднання та реакції між органічної речовини часто дуже повільно і часто вимагає використання каталізаторів.

Є багато органічних сполук за допомогою спеціальних фізіологічних функцій, є життєдіяльності в процесі перевізника, компоненти або продуктів, таких як ферментів, гормони, вітаміни, і так далі.


Пара:Опис неорганічного сполуки Наступний:Ляпіс окисних