Неорганічна сполука роль

- Sep 29, 2017-

Неорганічні речовини, сполуки не має нічого спільного з тіла (декілька суміжних до складу гумової суміші і неорганічні з'єднання, такі як вода) і органічних сполук, як правило, відноситься до не містять сполук вуглецю, оксиду вуглецю, карбонат, карбонат, в тому числі проти ціанистого тощо, надалі неорганічних речовин.

Переважна більшість неорганічних матеріалів можуть бути розділені на чотири категорії: оксид, кислоти, луги та сіль. Неорганічні речовини у організму в основному включають в себе воду і деякі неорганічні Іони таких як Na, K +, Ca2 + +, Mg2 +, Cl-, SO42 - тощо. Майже містить усі елементи в природі існують в організмі людини тканини, яка, крім вуглецю, водню, кисню і азоту, в основному існує у вигляді органічних сполук, решта іменуються як неорганічні мінерали (або ясен). Таким чином, мінеральні в основному складається з: води і неорганічні солі, вода можуть бути класифіковані як: пов'язані води і безкоштовну воду і зв'язана вода важливі компоненти клітинну будову, безкоштовна вода є хороший розчинника, транспорту матеріалу, брати участь в хімічних реакціях. І сполук, неорганічні солі поділяються на: іонів клітинок для підтримки нормальної життєдіяльності, складені важливий складовою частиною внутрішньоклітинних складені оксид складається з двох елементів, одним з елементів — сполука кисню. Речовина, яка може реагувати з киснем називається послугами оксид. Згідно хімічних властивостей оксид можуть бути поділені кислотний оксид і лужних азоту. Кислотний оксид: оксид, яка ВИСТУПАЄ в якості кислоти або солі з водою. Наприклад, триоксид сірки, оксиди фосфору, вуглекислий газ, т. д. більшість із яких є кислою оксиди.

Лужна оксидів: оксиди, який може реагувати з кислоти, щоб форма солі і води та продуктів можна тільки сіллю і водою, і не інших речовин можуть бути виготовлені. Основні оксидів включати активні оксид металу та інших металів з низьким - Ціна оксидів таких як Цао Бао та CrO, MnO.

Неорганічні кислоти

Групи сполук, які можуть іонізують і виробляти H в водного розчину. Іонізація в соляній кислоті, Кислота сірчана, азотна кислота в водного розчину, аніон (кислоти, що радикальні) різні, але катіон (H)-це те ж саме, тому вони поширених місце в природі, таких як кислотність; Він може розпустити купу металу; Можна зробити синій лакмусовий папір повертаю червоний і так далі. Вузьке визначення: іонізованої катіонів у водних розчинах — всі вони іонів водню (наприклад, сірчаної кислоти). Більшість з цих речовин, розчинних у воді, і деякі, такі як силікатна кислота, які важко розчиняється у воді. Водний розчин кислоти взагалі струмопровідного, і деякі кислот існувати у вигляді молекул у воді і не проводить електрику. Часткове кислота dissociating в позитивних і негативних іонів у воді, які можуть проводити електрику.

Більш широке визначення: реакція може надати протонів з кислот, які визначають кислоти як одержувачів електронних пар, і є більш широкому діапазоні. Кислот нейтралізують бази, виробляючи води і солі.

лужні

Речовина, яка гіркий смак і можна змінити колір певний показник (наприклад, перетворюючи на лакмусовим синій, що робить на phenolphthalein червоний тощо) а значення рН є більше 7. Всі іонів іонізованою у водних розчинах є Гідроксид Іони, які реагують з кислоти, щоб форма солі і води. Типовий алкалоїдів Амін (у тому числі аміаку), Сода каустична (Гідроксид натрію) і бутилкаучукові покрівельні (гідроксиду кальцію). Більш загальної концепції базою є матеріал, який забезпечує електрон, або речовина, яка приймає на протон

сіль

Продукт нейтралізації кислих і бази у складі Іони металів (у тому числі Амоній-іонів) і кислотно корінь іонів. Існують три види сіль в хімії: сіль і сіль: одномісний Іони металів (у тому числі Амоній-іонів) і неметалевої іонів. Кислоти сіль: у складі Іони металів (у тому числі Іони амонію), іонів водню і неметалічних іонів; Основні сіль: у складі Іони металів (у тому числі Амоній-іонів), Гідроксид аніонами та неметалічних іонів. Сіль є важливим джерелом хімічної промисловості, які можуть бути перетворені в хлору газу, натрію металеві натрію, кальцинованої соди, важкі лугу (бікарбонат натрію, випічки соди), Сода каустична (Гідроксид натрію їдкий) та соляної кислоти.


Пара:Срібна наночастинки контролю опору посадити хвороба Наступний:Неорганічна сполука використовувати дуже широкий