Неорганічна сполука згадується як неорганічні

- Aug 24, 2017-

Неорганічні сполуки, згадується як неорганічні, відноситься до органічних речовин (вуглецю скелет матеріалу) всіх елементів і їх сполук, таких як вода, таких як повітря.

Соляна, сірчана кислота, монооксиду вуглецю, вуглекислий газ, карбонати, ціаніду тощо, також неорганічні. Переважна більшість неорганічні речовини можуть бути класифіковані за оксидів, кислот, лугів і солей. Неорганічне речовина у організму в основному води і деякі неорганічні Іони таких як Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl-, HCO-3, SO42-, HPO42 - і так далі. Див "Біо елементи". Людське тіло містить майже всі типи елементів в природі, в якій вуглецю, водню, кисню і азоту, в основному у вигляді органічних сполук, решта іменуються до неорганічні (мінеральних або ясен).

Таким чином, неорганічні речовини в основному складається з: води і неорганічних солей, може бути класифікована як вода: води та безкоштовна вода, в поєднанні з води є важливою складовою пористої структури, безкоштовною водою є гарним розчинника, транспортні речовини, реакція. Неорганічні солі можна розділити на: іонів і сполук, іонів для підтримки нормальної клітини життєдіяльності, з'єднання є важливою складовою внутрішньоклітинних сполук.


Пара:Ляпіс небезпекою що Наступний:Ляпіс обов'язки використання