Неорганічна сполука іменування керівні принципи

- Oct 13, 2017-

Неорганічні речовини, сполуки не має нічого спільного з тіла (декілька суміжних до складу гумової суміші і неорганічні з'єднання, такі як вода) і органічних сполук, як правило, відноситься до не містять сполук вуглецю, оксиду вуглецю, карбонат, карбонат, в тому числі проти ціанистого тощо, надалі неорганічних речовин.

Ім'я Неорганічна сполука повинно бути коротким і точним вказати склад і структуру речовини ім'ям. Це вимагає використання назви елемента, корінь або основі висловити різні компоненти речовини; Використовують "хімічна привід" (функція підключення іменників) висловити підключення кожного компонента речовина.

Іменування керівні принципи

(1) хімічних привід: системи з'єднання є справжнім афікс шляхом розвитку основних складових. Хімічні привід є інфікс сполуки, чиє ім'я формується під назвою сполуки. Список нижче.

Це простий комбінації. KCl, таких як atom хлор (Cl) і К (К), називається хлорид калію. NaOH, яка є Гідроксид (OH-) і натрію (Na), називається Гідроксид натрію.

Комбінації молекул і молекул або молекул з іонами. Наприклад, CaCl 2 · Н 2 О називається хлорид кальцію, і три O H називається hydronium.

3-е покоління за. Замість атомів водню в батьківському з'єднання, наприклад, NH 2 Ол, який називається chloromide; NHCl 2 називається dichlorinated аміак;

ClCH2COOH називається chloroacetic кислота. B. сірки (або селен, телур) замінив кисню, таких як H2S2O3 сірчана кислота; HSeCN називається diocyanate селен.

Він сказав, що дві або більше з тих же молекул сходяться, такі як (HF) 2, кислота плавикова, (HOCN) 3, 3 polycyanic кислоти (KPO 3) 6.

(2) базу і викорінити: base і корінь є атомної груп, які існують у з'єднання, якщо ковалентного зв'язку називається з іншими компонентами

Склеювання Валанс Бонда, щоб інші компоненти називається коренем. База-корінь взагалі імені своїх батьків з'єднання, яке називається базою або корінь. Base і корінь може також бути названий на честь назви елементів, які є в, назви повний елементів поміщений в передній і незаповнених ті, які залишилися позаду.

Газ вуглекислий

Безбарвний без запаху газу, кислота, розчиняються у воді (обсяг співвідношенні 1:1), частково вуглекислоти. Газоподібні вуглекислого газу використовується для виготовлення лугу та цукрової промисловості, і він використовується для застывания виплавки сталі та виготовлення свинцево білий. Це можуть бути спалені carbon надлишкового повітря або з мармур, вапняк, доломіт випалення або кислота, як побічний продукт галузей господарства, наприклад, вапно і бродіння. Діоксид вуглецю взагалі не горить і не підтримує горіння. При нормальній температурі щільність є трохи більше, ніж повітря і при нагріванні, зосередимося на вершині, часто використовується як агент пожежогасіння. Вуглекислий газ є незамінним сировина через фотосинтез зелені рослини. Двоокису вуглецю зазвичай використовується як добриво в теплиці. Тверді двоокису вуглецю, широко відомий як Сухий лід, можуть поглинати багато тепла, коли вона є натуральна смажена, тому він використовується як хладагент, таких як штучних опадів і використовується для створення дим в танці.

Сірчана кислота

Чистий сірчана кислота є свого роду безбарвний і без запаху рідких кормів, що випускає багато тепла, коли розпущена. Це сильні кислоти, яка не є енергозалежною високої точки кипіння. Це легко розчиняється у воді і може змішується з водою в будь-який співвідношення. Хімічні властивості є гідрофільності, гідрофільності, сильні окислення, volatile, кислотність і стабільності.

Вода є найпоширенішою з'єднання в живих клітинах. Вміст води відрізняється в різних видів організми; Різні тканини і органи мають різні рівні води.

Присутність вода в комірці має два види безкоштовна вода і води. Поєднання води та інших речовин є важливим компонентом клітинну будову, припадає близько 4,5%. Безкоштовна вода у вільній формі, хороший розчинника для клітинок, існує і може бути безпосередньо займається біохімічних реакцій, а також транспорт поживних речовин і відходів. Коротше кажучи, всі життєдіяльності всіх видів організмів невіддільна від води.

Більшість неорганічні солі іонів у клітинці заявити, що існує, його вміст, хоча дуже мало хто, але є й багато важливих функцій: деякі неорганічні солі є важливою складовою деяких складних сполук у клітинці, такі як Fe є основним компонентом гемоглобіну, мг є Хлорофіл склад; Багато неорганічні солі іонів мають важливе значення для підтримки життєдіяльності клітин і організмів, таких як низький рівень іонів кальцію в крові. Неорганічні солі також дуже важливо для підтримки рН баланс клітин


Пара:Ляпіс окисних Наступний:Срібні наночастинки цитотоксичних механізм