Неорганічна сполука чотири категорії

- Nov 01, 2017-

Неорганічні сполуки зазвичай називаються неорганічних сполук, крім органічного вуглецю (органічний), але також включають чадний газ вуглекислий газ, карбонат тощо. Переважна більшість неорганічні сполуки можуть бути класифіковані як оксидів, кислоти, баз і солі великий клас.

Які відмінності між неорганічні речовини і органічні сполуки?

[Неорганічні]

Неорганічне речовина є скороченням неорганічних сполук, як правило, відноситься до non вуглець вмісних сполук. Кілька вуглець вмісних сполук, таких як чадний газ, вуглекислий газ, карбонати, Цианіди т. д., також неорганічних речовин може бути розділена на оксіди й, луги, сіль і так далі.

【Organic matter】

Визначення органічних речовин, як правило, відноситься до вуглець вмісних сполук, або вуглеводнів та їх похідних іменуються як органічних сполук.

Опис

1. Органічні речовини є абревіатурою органічних сполук. В даний час людських істот знати більше 900 мільйонів види органічних речовин, число є набагато більше, ніж неорганічних.

2. на початку 1920-х років вчені використовували неорганічних сполук синтезувати багато органічних сполук, таких як Сечовина, Кислота оцтова, жиру і так далі. Початку 20-х років вчені знав органічних речовин від тварин і рослин та інших організмів, так що такого роду гумової суміші називають Органічні речовини. , Тим самим порушуючи Органічні речовини можуть бути отримані тільки від органічних концепції. Однак, з історичних і звичайного причин, у людей як і раніше використовувати ім'я органічної речовини.

3. Органічні речовини взагалі нерозчинний у водi, розчинний у органічні розчинники, плавлення є низьким. Переважна більшість тепла органічної речовини легко розклалися, легко спалити. Органічні реакція зазвичай повільно і часто супроводжується побічних ефектів.

4. широкий спектр органічні сполуки можуть бути поділені вуглеводнів і вуглеводневої сировини похідні з двох категорій. За словами органічних молекул, які містяться в функціональних груп поділена на алкіл, alkene, alkyne, ароматичні вуглеводні і спиртів, альдегідів, карбонові кислоти, ефірів та ін. Відповідно до вуглецевого волокна структури органічних молекул можна також розділити на Відкрите ланцюг сполуки, carbocyclic сполуки і три категорії гетероциклічних сполук.

5. Органічні речовини має життєво важливе значення для людини життя, життя та виробництва. Всі живі істоти на землі містити велику кількість органічних речовин.

Основна відмінність між органічної речовини і неорганічні речовини

Органічні і неорганічні речовини в характер і реакція різниця тільки є відносним, умовно, різні Органічні речовини має особливі властивості. Наприклад, етанол, Кислота оцтова, альдегід, ацетон і вода може бути взаємно miscible; Тетрахлорид вуглецю Alkaloacetic кислота і її металеві солі може іонізованою водного розчину; трихлороцтової кислоти є сильні кислоти; деякі реакції, такі як теплової розтріскування алканів і реакції trinitrotoluene вибуху робиться в мить і так далі.


Пара:Срібні наночастинки цитотоксичних механізм Наступний:Срібло Nitrate характеристики на