Неорганічна сполука різноманітні

- Jul 21, 2017-

Органічні сполуки в основному відноситься до сполук вуглецю (ланцюгова) (монооксиду вуглецю, Неорганічні з'єднання двоокису вуглецю, карбонатів та інші прості вуглецевих з'єднань, виключені) в цілому. Може бути рослин і тварин, вугілля, нафти, природного газу і інші поділу, отримані, але в основному синтетичні, Неорганічні з'єднання за даними молекулярної структури можна розділити на прямий ланцюжок сполуки, cyclization сполуки і гетероциклічних сполук. Відповідно до функціональних груп поділяються на вуглеводні, спирти, альдегідів, кислоти, і т. д. Неорганічні з'єднання в порівнянні з неорганічних сполук, органічних видів, взагалі нестабільного і низькою точки кипіння, повільне реагування, розчинних органічних розчинників, можна записати.

Неорганічні сполуки зазвичай називаються неорганічних сполук, крім органічного вуглецю (органічний), але також включають чадний газ вуглекислий газ, карбонат тощо. Неорганічна сполука переважна більшість неорганічні сполуки можуть бути класифіковані як оксидів, кислоти, великий клас.

Що складається з двох елементів, однією з яких є сполуки кисню. Неорганічна сполука речовини, яка вступає в реакцію з киснем називається послугами оксид. За даними різних хімічних властивостей Неорганічні з'єднання оксидів можна розділити на два види кислому оксидів та лужні оксидів. Кислотний оксид: оксид, який діє як сіль з водою або як базу. Такі як триоксид сірки, фосфору, вуглекислий газ і тому подібне Неорганічні з'єднання і більшість з неметалічних окису є кислою оксиди. Лужна оксид: може реагувати з кислоти для виробництва солі і води оксидів і продукт можна лише сіллю і водою, можуть не мати будь-яких інших речовин генерується.

Клас сполук, здатного іонізуючих H в водного розчину до форми H, відносне на базу. Соляна, сірчана кислота, іонізація азотної кислоти в водного розчину, Неорганічна сполука отриманий аніон (кислота) відрізняються, але отриманий катіон (H) те ж саме, так що вони поширених місце в природі, наприклад, з солено; Багато метал; можна зробити синій лакмусовий папірець червоний і так далі. Гідрохлорид у вузькому сенсі визначення: у водний розчин катіонного Іони є сполуками водневих іонів (наприклад, сірчаної кислоти). Неорганічні з'єднання найбільш цих речовин є розчиняються у воді, невелика частина, таких як: силікатна кислота, нерозчинний у воді. Неорганічні кислоти на Compound водного розчину є взагалі струмопровідного, частина кислоти у вигляді молекул у воді, Неорганічні з'єднання непровідних; Неорганічні з'єднання частиною кислота дисоціації у воді, як позитивних і негативних іонів, може бути струмопровідного.

Гідроксид кальцію гіркий, рішення може зробити певний показник знебарвлення матеріалу (таких, як камінь на блакитний, так що фенолу фталоцианина червоний т. д.), значення Неорганічні з'єднання рН більше 7. Аніони ізольовані водного розчину є всі Гідроксид іонів, які реагують з кислотою форми солі і води.

Хлорид натрію кислот і лугів нейтралізації продукції, Неорганічні з'єднання, Іони металів (у тому числі Іони амонію) і кислих іонів.


Пара:Неорганічна сполука сильні окисних Наступний:Бактерицидні характеристики наночастинки срібла