Неорганічний сполучний склад сполуки

- Jun 28, 2017-

Гептагідрат сульфату магнію являє собою сполуку магнію, неорганічну сполуку, також відома як синдром діареї, сірчану гірку, соляну діарею, вилку типу MgSO4 · 7H2O, неорганічного сполуки, відносна молекулярна маса 246,47, білі або безбарвні дрібні косисті та косисті стовпчикові кристали, без запаху, холодні І трохи гіркий, розчинний у воді, слабо розчинний у етанолі, стабільний у вологому повітрі нижче 48,1 ℃, легкий до погоді в тепле сухе повітря; Неорганічна сполука, що перевищує 48,1 ℃, втрачає кристалічну воду, стає гексагідратом сульфату магнію, а при зміні температури поступово видаляють кристалізацію води у безводний сульфат магнію. Гептагідрат сульфату магнію є важливим неорганічним хімічним продуктом, неорганічний склад використовує дуже широкий діапазон, може використовуватися в промисловості, сільському господарстві, харчовій, медицині та інших галузях.

1, гептагідрат сульфату магнію може використовуватись як кормовий добавок у магнію, сульфат магнію є дуже важливим добривом, оскільки він може забезпечити багате харчування для сільськогосподарських культур;

2, медичний сорт магнію сульфат гептагідрат може бути використаний для катарсик, його насичений розчин місцеве покриття, протизапальний, набряк, детоксикація, анальгетичний ефект, і пригнічує центральну нервову систему, роль антиспаму;

3, гептагідрат сульфату магнію промислової марки може бути використаний для друку та фарбування тонкої бавовняної тканини, бавовни, шовкової ваги, деревних виробів, наповнювача; Очистка промислових стічних вод, стічні води в конденсат і осадження, щоб зробити їх до стандартів стічних вод.

4, у мікробній промисловості гептагідрат сульфату магнію може бути використаний як середні інгредієнти, пивоваріння, додавання киснючого магнію, зробити джерело живлення при бродінні.

5, магнезитовой промисловості, магнезіальний цементний матеріал в а - сульфідний цемент магнію, це головний сировина для сульфату магнію, так що розчин сульфату магнію в цементний сульфід магнію як один з сортів модифікатора. З сульфатом магнію та оксиду магнію змішане перемішування, утворення магнію склеєних речовинних продуктів.

Якість цього сірчаного магнію повинна відповідати вимогам HG / T 2680-2009, а якість зовнішнього вигляду повинна відповідати вимогам 5.1 в HG / T 2680-2009. Неорганічні сполуки Цей стандарт визначає вимоги, методи випробування, правила перевірки, маркування, маркування, упакування, транспортування та зберігання промислового сульфату магнію.

Наявність води в камерах - це вільна вода, і комбінована вода у поєднанні з водою та іншими речовинами є важливим компонентом клітинної структури, неорганічний сполуки якого становить близько 4,5%; Вільна вода у формі вільних, хороший розчинник клітин, також може бути безпосередньо задіяний у біохімічних реакціях, неорганічних сполуках, а також транспортує живильні речовини та відходи. Взагалі, всі живі види діяльності різних організмів невіддільні від води.

Більшість неорганічних солей в присутності іонного стану, неорганічного сполуки, хоча його вміст дуже малий, але є багато важливої ролі: деякі неорганічні солі є деякими важливими компонентами внутрішньоклітинних сполук, наприклад, Fe є основним компонентом гемоглобіну, неорганічних Сполука Mg є необхідним компонентом молекул хлорофілу; Багато іонів неорганічної солі для підтримки клітин і організмів відіграють важливу роль у життєдіяльності, неорганічні сполуки, такі як вміст кальцію в крові занизькі, з'являються судоми; Неорганічні солі для підтримки клітинної кислоти та лужного балансу також важливі


Пара:Нітрат срібла лікування Наступний:Срібна наночастинка навколишнього середовища