Неорганічна сполука класифікація

- Sep 15, 2017-

Неорганічні речовини, сполуки не має нічого спільного з тіла (декілька суміжних до складу гумової суміші і неорганічні з'єднання, такі як вода) і органічних сполук, як правило, відноситься до не містять сполук вуглецю, оксиду вуглецю, карбонат, карбонат, в тому числі проти ціанистого тощо, надалі неорганічних речовин.

Переважна більшість неорганічних матеріалів можуть бути розділені на чотири категорії: оксид, кислоти, луги та сіль. Неорганічні речовини у організму в основному включають в себе воду і деякі неорганічні Іони таких як Na, K +, Ca2 + +, Mg2 +, Cl-, SO42 - тощо. Майже містить усі елементи в природі існують в організмі людини тканини, яка, крім вуглецю, водню, кисню і азоту, в основному існує у вигляді органічних сполук, решта іменуються як неорганічні мінерали (або ясен). Таким чином, мінеральні в основному складається з: води і неорганічні солі, вода можуть бути класифіковані як: пов'язані води і безкоштовну воду і зв'язана вода важливі компоненти клітинну будову, безкоштовна вода є хороший розчинника, транспорту матеріалу, брати участь в хімічних реакціях. Неорганічні солі можна розділити на: Іон і з'єднання, Іон є життя діяльність, яка підтримує стільниковий нормальні, складені є важливою складовою з'єднання всередині клітинки.

Оксид

Він складається з двох елементів, однією з яких є сполуки кисню. Речовина, яка може реагувати з киснем називається послугами оксид. Згідно хімічних властивостей оксид можуть бути поділені кислотний оксид і лужних азоту. Кислотний оксид: оксид, яка ВИСТУПАЄ в якості кислоти або солі з водою. Наприклад, триоксид сірки, оксиди фосфору, вуглекислий газ, т. д. більшість із яких є кислою оксиди.

Лужна оксидів: оксиди, який може реагувати з кислоти, щоб форма солі і води та продуктів можна тільки сіллю і водою, і не інших речовин можуть бути виготовлені. Основні оксидів включати активні оксид металу та інших металів з низьким - Ціна оксидів таких як Цао Бао та CrO, MnO.

Неорганічні кислоти

Групи сполук, які можуть іонізують і виробляти H в водного розчину. Іонізація в соляній кислоті, Кислота сірчана, азотна кислота в водного розчину, аніон (кислоти, що радикальні) різні, але катіон (H)-це те ж саме, тому вони поширених місце в природі, таких як кислотність; Він може розпустити купу металу; Можна зробити синій лакмусовий папір повертаю червоний і так далі. Вузьке визначення: іонізованої катіонів у водних розчинах — всі вони іонів водню (наприклад, сірчаної кислоти). Більшість з цих речовин, розчинних у воді, і деякі, такі як силікатна кислота, які важко розчиняється у воді. Водний розчин кислоти взагалі струмопровідного, і деякі кислот існувати у вигляді молекул у воді і не проводить електрику. Часткове кислота dissociating в позитивних і негативних іонів у воді, які можуть проводити електрику.

Більш широке визначення: реакція може надати протонів з кислот, які визначають кислоти як одержувачів електронних пар, і є більш широкому діапазоні. Кислот нейтралізують бази, виробляючи води і солі.

лужні

Речовина, яка гіркий смак і можна змінити колір певний показник (наприклад, перетворюючи на лакмусовим синій, що робить на phenolphthalein червоний тощо) а значення рН є більше 7. Всі іонів іонізованою у водних розчинах є Гідроксид Іони, які реагують з кислоти, щоб форма солі і води. Типовий алкалоїдів Амін (у тому числі аміаку), Сода каустична (Гідроксид натрію) і бутилкаучукові покрівельні (гідроксиду кальцію). Більш загальної концепції базою є матеріал, який забезпечує електрон, або речовина, яка приймає на протон

Загальні елементи

Газ вуглекислий

Безбарвний без запаху газу, кислота, розчиняються у воді (обсяг співвідношенні 1:1), частково вуглекислоти. Газоподібні вуглекислого газу використовується для виготовлення лугу та цукрової промисловості, і він використовується для застывания виплавки сталі та виготовлення свинцево білий. Це можуть бути спалені carbon надлишкового повітря або з мармур, вапняк, доломіт випалення або кислота, як побічний продукт галузей господарства, наприклад, вапно і бродіння. Діоксид вуглецю взагалі не горить і не підтримує горіння. При нормальній температурі щільність є трохи більше, ніж повітря і при нагріванні, зосередимося на вершині, часто використовується як агент пожежогасіння. Вуглекислий газ є незамінним сировина через фотосинтез зелені рослини. Двоокису вуглецю зазвичай використовується як добриво в теплиці. Тверді двоокису вуглецю, широко відомий як Сухий лід, можуть поглинати багато тепла, коли вона є натуральна смажена, тому він використовується як хладагент, таких як штучних опадів і використовується для створення дим в танці.


Пара:Неорганічна сполука вище міцності Наступний:Особливості наночастинки срібла