Неорганічна сполука ті ж

- Oct 17, 2017-

(l) в даний час є мільйони види органічних сполук, знайдених в природі і лише близько 100000 неорганічних матеріалів. Це тому, що вуглець пов'язаний атоми вуглецю через ковалентних зв'язків. Неорганічна сполука утворювати ланцюг довгий вуглецю. Наприклад, атоми вуглецю і водню можуть утворювати багато видів вуглеводнів, таких як метан, Етан, пропан і так далі. Це одна з головних причин широкий спектр органічних сполук. У всіх видів природні Органічні речовини вони зазвичай складаються з декількох елементів, Неорганічні з'єднання на додаток до майже завжди, що містять водню, часто містять кисень, азот, вуглець і деякі також містять сірку, фосфору і так далі.

(2 гетерогенні явищ в органічних речовин є дуже поширеним явищем, але неорганічних матеріалів є рідкісними. Багато органічних сполук мають однакові хімічної та молекулярна вага, але їх фізико -хімічні властивості часто сильно розрізняються. Наприклад, молекулярна формула етанолу і диметил ефір c2h6o, Неорганічна сполука відносної молекулярної маси є 46.07, але вони двох різних хімічних сполук тому що атомів в молекулі розташовуються в іншому порядку.

Гетерогенні явище є інша важлива причина, що приводить до широкого спектру органічних сполук.

(3) плавлення Тверді органічні речовини не є високим, як правило, не більше, ніж $number. 2 ~ 673.2K. При наявності повітря переважна більшість органічної речовини записувань Неорганічні з'єднання є у елементи вуглецю, які перетворюються на CO2, водень елементи перетворюються на $literal та азот перетворюється в азоту.

(4) виконується очевидні ковалентний зв'язок власності атомів в органічних молекулах. Таким чином, найбільш органічної речовини, що належить до Nonelectrolyte, на відстані нерозчинний у воді водорозчинні органічні розчинники, Неорганічні з'єднання та реакції між органічної речовини часто дуже повільно і часто вимагає використання каталізаторів.

(5) багато органічних сполук є спеціальні фізіологічні функцію —, перевізник, інгредієнт або продукту в процесі життєдіяльності, таких як ферментів, гормони, вітаміни і так далі.

Застосування неорганічні кремнію складені вогнетривів для розробки кремнієвих складені В'язкі матеріали вогнетривкі стійкі до води і кислоти опору за рахунок комплексу інженерно обстановка, Неорганічна сполука, існує кислота води до і після на Опалення проекту, Неорганічні з'єднання або в запалі роль кислота середнього, вимагають Вогнетривкі матеріали мають термостійкість і кислотостійкий до води. Неопалюваних рідке Скло вогнетривке зразки, що занурені в різних типів і концентрації кислоти див. таблицю у воду зберігання, ніж у кислота зберігання сила зменшилася, ніж в повітрі лікування сили також знизилася.

Продуктивність високотемпературного вогнетривів Силікат натрію, кислоти і води стійкість та Силікат натрію властивостей, натрію фториду вмісту, сукупні типів, Неорганічні з'єднання у виробництві повинні суворо контролюватися. Силікат натрію модуль є власністю високотемпературного вогнетривкий. Кислоти і водостійкість може мати значний вплив, висока модуль, з гарним кислотостійкий та високої температури низька продуктивність модуль буде зменшити ці властивості. Як правило, вибір модуль є краще.

В країні і за кордоном, застосування сполук неорганічні кремнію в Матеріали вогнетривкі було повідомлено, і розроблено нових технологій і матеріалів.


Пара:Неорганічна сполука високої температури продуктивності Наступний:Розробка Неорганічна сполука додатків