Неорганічний сполучний підхід

- Jun 15, 2017 -

Полімерні матеріали широко використовуються, але майже всі полімерні матеріали легко горіти, частина спалювання полімерних матеріалів спричинить утворення багатьох шкідливих газів та диму, неорганічна сполука, що спричиняє пожежну небезпеку, стала глобальною проблемою. Додавання ефективного антипирену, таким чином, щоб полімерний матеріал, що має стійкість до вогню, самозагасаючий і дим, є поточною технологією, що запобігає полум'я, в більш поширеному способі. Найбільш репрезентативним з нестабільних антиорганічних сполук металів є гідроксид алюмінію (ATH). Неорганічна сполука АТГ на сьогодні є прикладом декількох неорганічних сполук металів, що стримують полум'я, кілька методів обробки.

На з'єднаннях неорганічних металів антипирены мають наступні методи:

(1), модифікація поверхні: неорганічний вогнезахисний матеріал має сильну полярність і гідрофільність, при сумісності неполярних полімерних матеріалів він слабкий, для інтерфейсу важко сформувати гарну комбінацію та скріплення. Щоб поліпшити адгезію та спорідненість між ATH і полімером, неорганічна сполука є одним з найбільш ефективних методів лікування антипіренів ATH за допомогою зв'язувального агента. Найчастіше використовуються зв'язувальні агенти - силани та титанати. Поверхня активність обробленого АТГ поліпшується, спорідненість з смолою збільшується, поліпшуються фізичні та механічні властивості продукту, підвищується текуча здатність обробки смоли, зменшується швидкість поглинання вологою поверхні АТГ, і Продукт, що стримує полум'я. Різні електричні властивості, антипірне дію від рівня V-1 до рівня V-0.

(2), ультра-штраф: ATH ультратонкий, нано-це основний напрям досліджень і розробок. Додавання АТГ призведе до зниження механічних властивостей матеріалу, неорганічного сполуки, а за допомогою мікро-АТГ, а потім заповнить, але буде відтворювати ефект підвищення пластичності твердих частинок, особливо наноматеріалів. Роль, що затримує полум'я, відіграє хімічна реакція, така ж кількість антипіренів, неорганічна сполука, чим менше розмір частинок, тим більша площа поверхні, тим краще антипірне дію.

(3), макромолекулярне склеювання: використання методу зв'язування макромолекули для боротьби з АТГ краще, ніж алюмінієвий зв'язуючий агент. Очевидно, що поверхневий натяг модифікованого АТГ зменшується, кут контакту з неполярною рідиною малий, а кут контакту з полярною рідиною очевидно збільшується, що може поліпшити механічні властивості полімеру після наповнення.


Пара:Ефект нітрату срібла Наступний:Нітрату срібла Хімічний аналіз