IDTechEx дослідження новий звіт на друкованих, органічні, гнучкі електроніки

- Feb 10, 2017-

IDTechEx дослідження, провідний провайдер незалежний дослідження ринку, бізнес-аналітики та подій на нову технологію, оголошує про доступність нового звіту,Друковані, органічних andamp; Гнучка електроніки прогнози, гравці andamp; Можливості 2017-2027

В цьому звіті міститься найбільш повне уявлення про тему, даючи десятирічного докладні прогнози пристроєм типу. Ринок аналізується за території, друкованих проти не надрукований, проти жорсткої гнучкі, неорганічних проти органічних, вартість матеріалів проти процесу вартість і багато іншого. Діяльності з більш ніж 1000 провідних фірм надаються, як є оцінка переможців і переможених в майбутньому.

У звіті IDTechEx оцінює кожного стимулюючої технології компонента силу свою потребу ринку - не технологія поштовх. Ми спиратися на десять років знання відстеження цього сектору та забезпечити докладний, вишуканий прогнози, стратегічне позиціонування та оцінку тенденцій, andquot; гаряча topicsandquot; а незадоволених можливості.

У доповіді конкретно розглядаються загальну картину - у тому числі OLED відображає та освітлення, щоб тонка плівка Фотоелектрика гнучкі датчиків і багато іншого. Важливо, вона включає в себе не тільки електроніки, які друкуються, органічні та/або гнучкі зараз, але також охоплює тих, що буде. Даються реалістичні періодів часу, тематичні дослідження, існуючих продуктів і поява нових продуктів, як і перешкоди і можливості на довгі роки.

Більше 3000 організацій переслідують друкованих, органічні, гнучкі електроніки, включаючи друку, електроніки, матеріалів та пакувальних компаній. Хоча деякі з цих технологій використовується зараз - дійсно, є три сектори, які створили мільярдів ринків долар - інші є комерційно ембріональні.

Переваги цих нових електроніки є численні - починаючи з меншими витратами, покращена продуктивність, гнучкість, прозорість, надійність, краще екологічні повноваження і багато іншого. Багато хто з додатків знову створюватимуться, де вплив наявного електричні й продукти, наскільки буде бути різноманітні і.

Цей звіт широко посилаються IDTechEx приносить його всі разом, з особливим акцентом на додатки і кількісні оцінки можливостей.

IDTechEx знайти, що загальний обсяг ринку друкованих, гнучкий і органічних електроніки виросте з $29,28 млрд в 2017 році до $73.43 млрд у 2027-му. Більшість які OLEDs (органічне, але не друкованих) і проводять чорнила, що використовується для широкого спектру додатків. На інших рук, розтягуються електроніки, логіки і пам'яті, тонка плівка датчики є набагато більш дрібні сегменти, але з величезним зростанням потенційних, як вони виникають від Randamp; d.

Якщо ви хочете зрозуміти загальну картину, можливості, проблеми, ви можете звернутись, або як можна почати використання цих технологій і наслідки беруть участь, ця доповідь є обов'язковим. Досліджував багатомовний IDTechEx консультантами, що базується в чотирьох країнах і трьох континентах, цей звіт будує на десять років знання галузі.

Пара:Скринінг ниткоподібні гриби на Протимікробні срібло Наночастки срібла синтез Наступний:Друкованою електронікою ринку, як очікується, досягне 65,0 млрд. доларів США за 2024; Попит на смарт-упаковці гра зміни для конкурентів | ПМР