Як провідна фарб задовольнити запити споживачів

- Jan 13, 2017-

За Майкл Вагнера, Технічний керівник, новий продукт дизайн, Батлер технологій, Inc

Todayand #39; s споживачів очікувати продуктів, які є швидкий, розумний і зручний і струмопровідного фарб доставку по цих запитах.

Провідна фарб є найновіші покращення в надруковані електроніки, що широкі категорії випускаємої продукції, яка давно мостів електричної схеми розрив між людьми і машини. За рахунок використання десятиліття галузі знань і останніх досягнень в струмопровідного фарб, сьогоднішні науки з друкованою електронікою є надання рішень, що стосуються повсякденне життя майже всі споживачі. Компанії, які не в змозі задовольнити ці споживачів обов'язково втрачати позиції конкурентів, які готові освоювати нові технології.

Провідна фарб знизити вагу, складності та вартість

Замість традиційного conduit труїть мідь, виробники можуть використовувати струмопровідного фарб, наприклад, срібло, вуглецю та інших полімерних товстих плівок (PTF). Провідна фарб можуть бути надруковані на легше субстратів, які є як поліестер, Полікарбонати, поліуретани і паперу. Використання цих легкий субстратів відкриває двері для більшої творчості в розвитку продукту і менше складності у виробництві.

За рахунок зниження складності продукт компанії може реалізувати відповідного зменшення матеріалів, збирання та витрати ланцюжка постачання. Крім того, тому що, провідна фарби добавкою в природі, виробників можна виключити відходів потоки та пов'язані з цим витрати, які є результатом мідні офорт.

Будь-яких обмежень проводять чорнила, які залишаються розглядаються матеріали гіганти як Дюпон. На щастя для виробників, Більшість зазори між проводять чорнила і традиційні мідні flex ланцюгів скоро в минуле.

Значення невидимого датчики

Враховуючи поширеність і низька вартість сьогоднішньої друкованих електронних пристроїв, кінцеві користувачі рідко вважають технологія, яка робить ці пристрої кліща. Наприклад, кілька людей асоціювати Електрокардіограма діагностики (ЕКГ) з друкованою електронікою. Використання струмопровідного фарб, однак, був каталізатором для заміни жорсткою, незручно електроди з більш комфортним, недорогий і одноразові датчик прокладки, які використовуються сьогодні.

Інший стрімко з'являються застосування чорнила driven друкованою електронікою є широкі категорії предмети одягу. Пристрої, які використовують розтягується і миються фарб можна тепла передається на довгу одежу і використовується для вимірювання електричні імпульси, викликана рух м'язів. Предмети одягу вже з'являються в спортивних і медичних секторах і швидко знайшли свій шлях в інших галузях промисловості.

Смарт-пакувальнеє ще один струмопровідного чорнила-додатки. Вбудовані схеми PFT в упаковку продуктів Барбара Шліпер значно покращила інвентаризації керування процесами для оптовиків і роздрібних торговців. Можна порівняти label технології навіть натягнута, щоб диск творчі маркетингової кампанії.

Те, що компанію треба робити з ним?

НаІнтернет речей (ІТН)є посилання на те, що все, або скоро буде, підключення до Інтернету. Промисловості друкованою електронікою розташований прямо в центрі дії компанію. Досягнення в струмопровідного фарб мають відкрили нову хвилю друкованих електронних рішень в час, коли ринок голодні для нових і творчих додатків. У самому справі, галузеві ресурси оцінки, що більш ніж десятка додатків з друкованою електронікою, що розвиваються на горизонті, програми, яка буде виявитися гра-чейнджер в медичних, автомобільної, спортивний, розваги, Ракетно-космічна техніка, текстиль, безпеки та інших секторів.

Довгі та короткі його? Технічні досягнення струмопровідного фарб даючи споживачі те, що вони вимагають щодня: швидкий, розумний, екологічно сейф і користувач чистих продуктів.

Компаній, які все ще не вирішуються займатися друкованою електронікою рішення буде незабаром опиняються на конкурентних недолік. На додаток до упустити негайного економію і поліпшення ліцензійну досвід відстаючих компаній буде шансів жертві задоволеності клієнтів. У сьогоднішньому конкурентному ринку, тобто це не нормально.

Майкл Вагнер є Технічний керівник, розробки нових продуктів дляБатлер технологій, Inc, розташована недалеко Піттсбурзі, штат Пенсільванія. Батлер технологій беруть активну участь у науково -дослідного струмопровідного фарб, гнучкі підкладки та друкованою електронікою дизайну та виробництва. Батлер технологій допомагає компаніям розвивати свої друковані та електронні додатків, а також альтернативу традиційним схеми для медичної діагностики, автомобільних обладнення, додатків безпеки, текстиль та ряд інших галузях промисловості. КонтактМайкл Вагнер.

Пара:Цифровий друк готові проводять чорнила цілі Повномасштабне виробництво Наступний:Проводять чорнила ринків 2016-2026: Прогнози, технології, гравців