Електрокрісталлізаціі: прорив в наночастинки золота досліджень

- Apr 07, 2017-

170321100332_1_540x360.jpg

Команда дослідників під керівництвом професора Флавіо Маран з Університету Падуї (Італія) і академії професор Карі Ріссанен Університету Ювяскюля (Фінляндія) опублікував в журналі Американського хімічного товариства наукове дослідження , яке демонструє , як можна отримати дуже високі кристали якості формуються з наночасток золота.

«Дослідження наночастинок золота є полем фундаментального і прикладного значення» пояснює професор Академії Карі Ріссанен кафедри хімії в Університеті Ювяскюля. Рентгенівська кристалографія є найбільш потужним методом для визначення молекулярно-структури цих наносистем, але отримання хорошої якості монокристали, які підходять для точного аналізу рентгенівських променів були вузьким місцем в цьому складному дослідженні. Ця проблема в даний час була успішно вирішена завдяки електрохімічної стратегії під назвою кристалізація.

Рентгенівський монокристал дифракційного аналіз нанокластеров золота - структури, що складаються з осердя, утворений з декількох десятків атомів золота блокованих і захищені шаром молекул - має внутрішнє обмеження, що гарна якість монокристали дуже важко отримати. Команда розробила електрохімічний метод, який дозволяє вирощувати кристали високої чистоти в великих кількостях і дуже висока якість кристаллографической. Допускаючи дуже невеликий струм текти між двома електродами, густі ліси міліметрової довжиною монокристалів можуть бути сформовані безпосередньо на поверхню електрода.

«Прорив природа цього методу електрокрісталлізаціі», продовжує професор Марано, «була введена в практиці монокристалічного рентгеноструктурного визначенням структури чотирьох різних нанокластеров кожен з яких утворений з 25 атомів золота. Не тільки ці успішні результати підтверджені ефективність електрохімічної техніка, а й призвів до відкриття того, що один з цих кластерів кристалізується шляхом формування голок, які перебувають в паралельних ланцюжках взаємопов'язаних нанокластеров золота, так само, як багатожильний намисто з золота «перлини» тільки один мільярд метра «.


Пара: Наступний:Каталітичний посуд робить Metal Recycling Easy