Цифровий друк готові проводять чорнила цілі Повномасштабне виробництво

- Jan 18, 2017 -


Розширений матеріалів Дюпон оголосив про нове Електронне чорнило струменевого друку, який пропонує високу електропровідність і сильна Адгезія необхідні для швидкого цифровий дизайн, Прототипування і повномасштабного виробництва.

Технологія дасть можливість цифрового друку для електронних компонентів і схеми в додатки де дуже тонких ліній обов'язкові для заповнення, наприклад, OLED панелі, сонячних батарей, друковані антен та сенсорних панелей.

PE410 проводять чорнила дозволяє швидке Прототипування і забезпечує плавний перехід від "лабораторію, щоб fab" з універсальністю масштабуватися до промисловий струменевий великого обсягу друкуючої головки і машини. Це дозволяє дизайнерам ланцюг негайно перевірити новий дизайн, швидко зробити необхідні зміни та, за рахунок зниження срібло laydown, заощадити на витратах матеріал. Технологія підходить для non площинні друку, що дозволяє цілий ряд нових і нових додатків.


Пара:Низькотемпературна спікання високої провідності срібло чорнила для гнучкого електроніки Наступний:Як провідна фарб задовольнити запити споживачів