Провідні чорнило в 2017 році: Наступний великі речі

- Feb 28, 2017-

F4.jpg Проводить чорнило промисловості по - , як і раніше в пошуках наступної великої річчю. Несприятливі конкурентний тиск на основних ринках обсяг призвело більшість постачальників шукати нові зароджуються можливості. Переважною стратегія тепер мати максимально широкий асортимент продукції , як це можливо, затравки кілька зароджуються ринків, збираючи як можна більше зворотного зв'язку з клієнтами , як це можливо, а також створення мережі формування вартості на ранніх стадіях.

Постачальники також в даний час інтенсивно дивитися один на одного, швидко запуск порівнянних продуктів , що призводить до розмивання диференціації. Це ставить постачальників в безвихідному становищі : одна з одного боку, вони хочуть , щоб тримати Technologies секрет для довго , щоб вдосконалити їх в будинку, але, з іншого боку, вони повинні прийняти його на ринок рано , тому що вони жадають зворотного зв'язку з клієнтами на нових ринках де ні цифри добротність , ні замовника потреби добре відомі.

Незважаючи на все це, промисловість визначила кілька нових додатків в області 2013-2016 період , оскільки вона прагне омолодити себе. Тепер , отже , на наступних через фази на багатьох фронтах. У цій статті ми коротко прогрес в декількох нових секторах в той же час виявлення останніх модних зароджуються областей застосування. Зверніть увагу , що додатки перераховані в довільному порядку важливості.

Щоб дізнатися подробиці про які проводять чорнилом промисловості , включаючи всі новітні технології, а також оцінку більше 24 існуючих і нових додатків зверніться до нашого звіту про які проводять чорнилом ринків 2017-2027: прогнози, технології, гравці. Цей звіт є найбільш версії до сучасних нашого авторитетного і повної доповіді , який став довідник галузі.

Фотоелектричні (PV): ФВ промисловість залишатиметься основною обсяг / водій доходу для паст стрільби типу. Галузь не звільнить себе від своїх довгострокових тенденцій: низькі витрати на кг і додаткових інновацій знизити споживання на срібну пластину. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік стане роком , що стане свідком першій половині буму завдяки очікуваному кінця в Пільгові-тарифів в Китаї; рік , коли тенденція до диверсифікованими подачі порошку триватиме , хоча домінування японського виробника (їй) не буде порушена; і рік , коли оголосив $ 140 млрд китайських інвестицій в галузі сонячної енергетики буде розвіяти побоювання іншого бюста циклу.

Сенсорний екран краю електроніки: Ця промисловість залежить від вартості і тиску , щоб звузити лицьову панель. Ця галузь, в останні два роки, відбулася зміна кроку , як фото-виліковний і лазерного різання чорнило почали замінювати товстих плівок полімеру стандартної (PTF) , щоб включити 20um або нижче ширини лінії по порівнянні з минулим інтервал (L / S) відносини. Ці тенденції будуть продовжуватися , і конкуренція між травильних і рішень для друку буде ще більше активізувати. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли постачальник наздоганяючого на фото-виліковної і лазерного різання буде завершена, що призводить до втрати маржі все навколо, і рік , коли нові процеси за межами трафаретного друку серйозніше.

У прес-формі електроніки (IME): The за кадром інтерес до IME залишається стійким. Перша хвиля продуктів близькі до запуску ринку, значення мережі зміцнюються, виробники гучності більш активну участь , ніж коли - небудь, і матеріал , набір переходить за межі проводять чорнила , щоб включати в себе прозорі провідні плівки, датчики, виконавчі механізми і так далі. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік в рік , коли IME додатки нарешті рости після декількох років включення і виключення починається.

EMI екранування: EMI екранування стає новою сферою інтересів. Кількість чіпів з прямою захисту екранування від електромагнітних завад , як очікується , швидко рости в найближчі роки. Конкуренція буде між напилення і чорнильного розпорошувати, і в фарбах конкуренція буде за розміром частинок з нано фарб , які пропонують тонкість в той час як інші пропонують більш низькі витрати. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік стане роком , коли постачальники зібрати більше знань про потреби ринку, встановити потенційні відносини з клієнтами, а також почати різні нові кваліфікаційні процеси.

Електронний текстиль (електронний текстиль): Кількість розтягування паст на ринку або на етапі прототипирования пізній стадії знаходиться на підйомі. Два роки тому лише кілька постачальників запропонували такі чорнило , але тепер багато з них продемонстрували здатність. Ланцюжки створення вартості електронної текстильної ще слабка, ціни по- , як і раніше занадто високі , і чорнило зазвичай стикаються з конкуренцією з боку альтернативних рішень , таких як проводять ниток. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли додаткові чорнило на основі електронної текстильні вироби запускаються; рік , коли обсяги залишаються невеликими; і рік , коли електронної текстильної промисловості як цілі дюйма ближче до основних історій успіху.

Згідно друк: Аерозоль і інші процеси безконтактної друку в даний час основним претендентом на друкованих антен та інших провідних сліди на 3D - об'єктів. Виробнича потужність в даний час існує в промисловості, особливо в Азії. Багато постачальників матеріалів також кваліфіковані свою продукцію з цим процесом , хоча кінцеві користувачі все ще говорять нам , що більшість більш-обіцянку і під доставити особливо з точки зору рівнів провідності при низьких температурах відпалу. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком подальшого вдосконалення додаткових матеріальних та збільшення обсягу продажів , незважаючи на потенційні проблеми на ринках кінцевих споживачів електроніки.

Друковані прозорі провідні плівки: Технологічні удосконалення на порозі створення умов для високопродуктивних друкованих металевої сітки плівок з ширини нижче 5um. Ці події все ще знаходяться в пілотній фазі з узкорулонних розмірів або високу вартість, але тим не менш , є довгостроковий ризик для інших процесів в металевих сітчастих все більш чутливих до вартості промисловості. Кілька срібних технології наночастинок TCF втратили комерційний імпульс в зв'язку з банкрутством компанії та питань про рух грошових коштів, але і нові нові з них з'являються , щоб зайняти їх місце. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли надруковані металевої сітки рішень прогресу за технологією зрілості сходах , але не робитиме комерційне вплив.

Автомобільна промисловість: Автомобільна промисловість залишатиметься привабливим ринком для постачальників пасти з довгостроковими лініями передбачувані доходи. Такі програми, як друковані датчики зайнятості пасажирських крісел, надрукованих ємнісних датчиків для infotainments модулів або обігрівачі сидінь в значній мірі буде продовжувати свій прогрес. Зусилля по розробці і продажу друкованих вікно де-морозильні на полікарбонатною підкладці буде посилюватися. В цілому, ми також очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли IME додатки для автомобільних інтер'єрів будуть оголошені і рік при друку з металевою сіткою для віконних де-морозильні з'явиться на ранній стадії технологічних дорожніх карт великих OEM - виробників.

Stretchable чорнило поза електронних текстильних виробів: піддається розтягуванню чорнило можуть бути також використані в додатках з електронної текстилю , таких як гнучкі / дошки розтягування ланцюга або медичних пристроїв. У гнучких, високо піддатливих або розтягування схем, друковані схеми можуть забезпечити функціональність , хоча вони можуть по- , як і раніше страждають від звичайних недоліків обмеженою провідності, дозвіл основного тону і пайку. У медичних пристроїв, в зокрема , коли довгі і еластичні межсоединения необхідні для зручності використання, друковані лінії можуть мати перевагу. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли існуючі ненадрукованою FPCBs буде продовжувати домінувати.

3D друкована електроніка (3DPE): Ми визначили 3DPE як фронт інновації можливостей в області проводять чорнила. Ідея 3DPE є поєднання 3D - друк пластмас з печаткою проводять чорнила для створення користувацьких 3D форми з вбудованою схемою. Це дозволить дизайн і 3D друк «розумних» об'єктів. Можливість для інновацій в створенні більш низьких чорнила провідність і хорошу адгезію до різних пластикових підкладках. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли ми бачимо більше 3DPE обладнання представлений на ринку і рік , коли ми бачимо оголошення про чорнильних продуктів , спрямованих саме на цьому ринку.

Друковані PCB: На насправді друковані друковані плати отримали новий інтерес в 2016 році це було завдяки активізації зусиль навколо струменевих друкованих одно-, дво- і багатошарових друкованих плат , спрямованих як на аматорськими і професійних кінцях ринку. Використання підходу друку і пластини в створенні друкованих плат також до сих пір доопрацьовані багатьма компаніями, в основному в Японії і Кореї. Технологія є більш зрілим , ніж раніше , але переваги в вартості ще не досить , щоб зробити його переконливим альтернатива більш зрілою, більш надійної і більш високої технології обсяг чинного. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли галас навколо аматорськими / принтерів DIY PCB заспокоїться, в той час як професійні принтери PCB Багатошарові буде продовжувати їх проникнення повільний і дрібносерійне ринку. Прогрес технології на роздруківці і пластині також триватиме у фоновому режимі, в основному в азіатських лабораторіях, без помітних комерційних запусків.

Друковані транзистори і пам'ять: Друкований транзистор і пам'ять, в деякому сенсі, старої ідеї програми. Друковані транзистори не змогли виконати свої обіцянки. Тепер, однак, прогрес технології, в зокрема , з Японії, досить перспективним , щоб розпалити інтерес до теми. Тут, потрібно тонка друк вузьких ліній. Друкована пам'ять також була в напівкомерційний виробництва в протягом багатьох років і в даний час питання , пов'язані з виходом краще вирішувати. В цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли пошук унікальних додатків друкованих транзисторів і пам'яті триває, і рік , коли постачальники чорнила стають більш зайнятими з принтерами , щоб краще налаштувати свої пропозиції.

Щитова світлодіодні освітлювальні масиви: Комерційна діяльність навколо друку великих зони світлодіодні масиви починають піднімати. Технологічна база була в створенні в протягом останніх 4-5 років. В даний час існує більший інтерес кінцевих користувачів і більш творчі зусилля компаній вище , ніж ланцюги постачальників матеріалів. Вимоги до технології прості, але ненадрукованою рішення також монтаж виклик на основі високої провідністю і низьким енергоспоживанням. Тому, в цілому, ми очікуємо , що 2017 рік буде роком , коли зростання продажів в цьому році , хоча і з дуже малою бази.

Є безліч інших додатків, які розробляються для токопроводящей пасти , яку ми розглянемо в нашій доповіді детально. Приклади включають в себе великий площі зондування масиви / системи, блок батарей і обігрівачів рослин, частотно-селективних вікна і багато іншого. Будь ласка , зверніться на наш звіт проводять чорнилом ринків 2017-2027: прогнози, технології, гравці , щоб дізнатися більше про цих ринках.

Пара:Аналіз ринку Printed Electronics За матеріалом (Чорнило і підкладки), за технологією (для струминного друку, екран, гравюра, і Флексографическая), по влаштуванню (дисплей, Фотоелектричні, освітлення, RFID, і інші), по регіонах і по сегментам Прогнози, 2014 - 2025 Наступний:Простий травлення техніка створення лівшею і правих наноструктур