Провідна фарб у 2017: Наступний великі речі

- Feb 05, 2017 -

Ця галузь проводять чорнила, ще в пошуках наступної великої річчю. Несприятливих зростаючою конкуренцією в ядро обсяги ринків призвела більшості постачальників шукати нові можливості nascent. Поширені стратегії в даний час мають широкий продукт портфоліо, можливо, посів кілька зароджується ринків, заручитися якомога більше відгуків клієнтів як можна швидше і налагодження співвідношення мереж на початку.


Постачальники також зараз інтенсивно дивитися один від одного, швидко запуск порівнянних продуктів, що призводить до ерозії диференціювання. Це ставить постачальників в складному становищі: одного боку, вони хочуть, щоб тримати технологій таємні для багато часу, щоб удосконалювати їх будинку, але, з іншого боку, вони повинні взяти його на ринок рано, тому що вони жадають Відгуки користувачів на нові ринки, де ні цифри заслуг, ні потреби клієнта добре відомі.


Незважаючи на це промисловість визначила кілька нових додатків областей в період 2013-2016 заради омолодити себе. Тому зараз на стадії подальша робота на багатьох фронтах. У цій статті ми коротко позначу прогресу в кілька нових секторів в той час як також визначення останні модні зароджується застосування напрямів. Зверніть увагу, що програми перераховані в зокрема, немає порядку значення.


Щоб дізнатися подробиці про індустрію проводять чорнила, включаючи всі останні технології, а також оцінка більш ніж 24 існуючі та нові додатки зверніться до наш звіт на струмопровідного чорнила ринків 2017-2027: прогнози, технології, гравців. Цей звіт є найновішу версію нашого авторитетний і всеосяжного доповіді, який став промисловості посилання.

Фотоелектричних (PV): PV промисловості буде залишатися основний обсяг/доходів драйвер для стрільби типу пасти. Промисловість не буде звільнити його довгострокових тенденцій: низькі витрати з за кг Покрокову інновації знизити срібло споживання на пластини. В цілому, ми очікуємо 2017 року буде роком, що станемо свідками першого тайму бум завдяки очікувані кінця в корм у тарифи в Китаї; рік, коли тенденція до диверсифікованої порошок постачання бази буде як і раніше хоча домінування японський maker(s) не буде порушена; і цього року, коли оголосив 140 мільярдів доларів китайських інвестицій в сонячної індустрії буде розвіяти турботи інший бюст циклу.

Сенсорний екран краю електроніки: цей є рушійною силою галузі витрати і тиску звузити обідок. Ця галузь, в останні два роки, досвідчені крок зміни як фото виліковна і лазерний cut фарб, почали замінити стандартний полімер товстих плівок (PTFs) щоб дозволити 20um або нижче співвідношення linewidth-over інтервали (Л/С). Ці тенденції буде як і раніше, і конкуренція між травлення і друк рішення буде подальшої активізації. В цілому, ми очікуємо, що 2017 року буде роком, коли постачальник наздогнати на фото виліковна і лазерний cut буде завершена, веде до втрати маржа все навколо, і рік, коли нові процеси за межі екрану друку є більш серйозно.

Цвіль електроніки (IME): за кадром інтерес до редактора IME залишається значною. Перша хвиля продуктів близькі до виведення на ринок співвідношення мереж зміцнюється, обсяг виробників займаються більш ніж будь-коли та матеріал набір переходу за межі струмопровідного фарб включити струмопровідного прозорі плівки, датчики, приводи і так далі. В цілому, ми очікуємо, що 2017 року, коли IME додатків нарешті зростати після багатьох років і вимикається починається.

EMI захисні: EMI захисні визначила нову сферу інтересів. Кількість фішок з прямим EMI обволікаючим захисту як очікується, швидко зростати в найближчі роки. Конкуренція буде між напилення і Розпилення фарб, і в рамках фарб конкурсу буде на розмір часток nano фарбами, пропонуючи тонкість, в той час як інші пропонують знизити витрати. В цілому, ми очікуємо, що 2017 року буде роком, коли постачальниками зібрати більше знань про ринок потрібно встановити потенційний клієнт стосунки та почати різні нові процеси кваліфікації.

Зафіксована друку: аерозоль і інші безконтактного типографських процесах в даний час основні суперником для друку антен та інші струмопровідного сліди на 3D-об'єкти. Виробничі потужності зараз існує в промисловості, особливо в Азії. Багато постачальників матеріал також отримали право свою продукцію з цих процес, хоча кінцеві користувачі як і раніше розповісти нам, що більшість надмірного обіцянку і недостатнє доставити, особливо щодо провідність "рівні" на низьку температуру відпалу. В цілому, ми очікуємо, що 2017 року буде роком подальшого поступових покращень матеріал і збільшений обсяг продажів, незважаючи на потенційних проблем в кінці споживчої електроніки ринків.

Надруковані прозорі плівки струмопровідного: технологічні удосконалення знаходяться на порозі сприятливе фільмів високої продуктивності друкованих металевої сітки з linewidths нижче 5um. Ці події все ще знаходяться в пілотної фази з вузьких web розмірів або високі витрати, але тим не менш представляють загрозу довгостроковий інші металевої сітки процеси в галузі, все більш чутливі до вартості. Кілька наночастинки срібла TCF технологій втратили комерційних обертів у зв'язку з компанією банкрутств і проблем рух грошових коштів, але з'являються нові Роман зайняти своє місце. В цілому, ми очікуємо, що 2017 році, коли друкованих метал mesh рішень просування по сходах зрілості технології, але не вплине на комерційних.

Автомобілебудування: Автомобільної промисловості залишатиметься привабливим ринком для вставлення постачальників з довгострокових передбачуваним доходів лінії. Додатків, таких як друкованих місця двомісне розміщення датчиків, друковані ємнісних датчиків для infotainments модулів або Підігріви сидінь буде в значній мірі як і раніше їх прогрес. Розробляти та призначені для комерційного друку вікно де-frosters на полікарбонату субстрат буде активізувати. В цілому, ми також очікуємо 2017 року, коли будуть оголошені IME додатків автомобільні і рік, коли друкованих металевої сітки для вікно де-frosters з'явиться на ранніх етапах технології дорожніх картах з основних постачальників обчислювальної техніки.

Розтягується фарб за межі електронні текстилю: розтягується фарби може також використовуватися в додатках, за межі e текстиль, таких як гнучка/розтягується плат або медичного обладнання. В ланцюгах гнучкі, дуже гнучка або розтягується друкованих ланцюгів може доставити функціональність, хоча вони все ще можуть страждати від звичайної недоліки обмежену провідність, крок резолюції і solderability. У медичних пристроїв, особливо коли довгі і еластичний interconnects, необхідні для зручності використання, друкована ліній можуть мати перевагу. В цілому, ми очікуємо, що 2017 році, коли існуючі без малюнку FPCBs буде продовжувати домінувати.

3D надруковані електроніки (3DPE): ми визначили 3DPE як на фронт можливості інновацій в області проводять чорнила. Ідея 3DPE є поєднання 3D друк пластмас з друку струмопровідного фарб для створення настроюваної тривимірні фігури з вбудовані схеми. Це дозволить дизайн та 3D друк і #39; smartand #39; об'єкти. Можливість для інновацій є у встановленні нижній провідність фарб і хороше зчеплення для різних пластикові субстратів. В цілому, ми очікуємо, що 2017 році, коли ми бачимо більше 3DPE обладнання, представив на ринку і рік, коли ми бачимо оголошення чорнила продукції, спрямованої спеціально на цьому ринку.

Друковані PCB: Фактично друковані ПХД отримав відродження інтересу до 2016 року. Це завдяки активізації зусиль навколо струменевого друку одного-, двомісний - та багатошарові друковані мета як на аматорів та професійних закінчується ринку. Використання print пластина підходу у прийнятті ПХД є також ще будучи тонко налагоджується багато компаній, в основному в Японії та Кореї. Технологія є більш зрілим, ніж раніше, але переваги вартість ще не достатньо, щоб зробити його привабливу альтернативу до більш зрілим, більш надійний і вище обсяг діючого технології. В цілому, ми очікуємо, що 2017 року, коли галас навколо hobbyist/DIY PCB принтери заспокоїться, в той час як професійні багатошаровий PCB принтери буде як і раніше їх повільне і проникнення на ринок малого масштабу. Технологія прогресу на друк і плита також зберігатимемо у фоновому режимі, в значній мірі в азіатських labs, без помітних комерційних запускає.

Надруковані транзисторів і пам'яті: друковані транзистор і пам'яті є, до певної міри, стару ідею застосування. Друковані транзисторів не змогли виконати свої обіцянки. Тепер Однак, технології прогресу, особливо з Японії, є перспективним достатньо, щоб відродити інтерес до цієї теми. Тут штраф друк тонкими лініями вимагатиметься. Пам'яті друковані був також у напів Освоєно випуск протягом багатьох років і тепер питання, навколо прибутковості також є ефективнішою. В цілому, ми очікуємо, що 2017 році, коли триває пошук унікальних програм друкованих транзисторів і пам'яті, і рік, коли чорнила постачальників стають більше займається принтерів на краще налаштувати свої пропозиції.

Крупно області Світлодіодного освітлення масиви: Комерційна діяльність навколо друку великої площі світлодіодні масивів починає забрати. Основи технології був у прийнятті протягом останніх 4-5 років. Зараз існує кінцевий користувач інтерес дедалі більш творчим зусиллям компаніями по ланцюжку вище, ніж матеріал постачальників. Технологія вимоги дуже прості, але без малюнку рішення також ростуть виклик на основі висока провідність і зниження енергоспоживання. Таким чином, в цілому, ми очікуємо 2017 році, коли продажів збільшити в цьому році, хоча і з дуже невеликий бази.

Існують численні програми, що розробляються для струмопровідного паста, яку ми розглянемо в нашій доповіді в деталях. Приклади включають великої площі зондування масивів/систем, акумулятора pack і завод нагрівачі, частота селективного windows і багато іншого. Будь ласка, зверніться до нашого звіту струмопровідного чорнила ринків 2017-2027: прогнози, технології, гравців, щоб дізнатися більше про ці ринки. Дізнайтеся більше на наступний ведучого події на тему: надруковані електроніки Європи 2017 року на 10-11 травня 2017 року в Берліні, Німеччина під егідою IDTechEx.

Пара:Друкованою електронікою ринку, як очікується, досягне 65,0 млрд. доларів США за 2024; Попит на смарт-упаковці гра зміни для конкурентів | ПМР Наступний:Новий гібридний фарб дозволу на друкованих, гнучкий електроніки без спікання