Проводять чорнила ринків 2016-2026: Прогнози, технології, гравців

- Jan 11, 2017-

НЬЮ-ЙОРК, 12 грудня 2016/PRNewswire /Срібна лускатого, Наночастки срібла, міді фарб і пасти, Графен та за його межами

В цьому звіті міститься всеосяжний та авторитетного погляду струмопровідного фарб і вставити ринку, надаючи докладні десятирічного ринкових прогнозів сегментована застосунку і типу матеріал. Прогнози ринку наведені у тоннажу і значення, рівень чорнила. Вона також включає в себе критичних відгуків конкуруючих струмопровідного фарб і вставляти технологій, включаючи стрільби типи пасти, PTFs, Наночастки срібла, розтягується фарби, фарби IME, міді і так далі.

Цей звіт також дає засновані на фактах і глибокий аналіз всіх існуючих і нових цільових програм. Для цільових програм вона забезпечує оцінку та/або прогноз адресація ринків, Ключові тенденції і проблеми, останні результати прототипу/випущену і IDTechEx insight на ринковий потенціал.

Ми надаємо детальний аналіз принаймні 17 існуючих і застосування секторів, включаючи кремнієвих сонячних батарей, UF/УВЧ RFID теги, touch екран краю електродів, автомобільної, в цвіль електроніка, e текстиль, 3D антени, що розвиваються, 3D надруковані електроніки, настільних принтерів ОСП, заміна Іто, OLED освітлення та інші.

Всі наші прогнози ринку будуються за допомогою моделі, які базуються на входи добувної промисловості з IDTechEx інтерв'ю та компанія візитів, так і від попереднього промисловість досвід в IDTechEx. Ми чітко окреслити та виправдати припущення, раціональний, тенденції та фактичних даних точки, що лежать в основі всіх наших прогнозів. Наш звіт забезпечує більш ніж 50 інтерв'ю, підставі профілі

Неперевершений бізнес розвідки і ринку знання

Цей звіт на основі багаторічних досліджень. Наші аналітики мають багаторічний практичний досвід роботи і були в авангарді струмопровідного фарб/вставити бізнес відіграє важливу роль у створенні багатомільярдної промисловості. За останні п'ять років поодинці наша команда інтерв'ю і профільовані понад 50 користувачів і виробників різних видів струмопровідного фарб і пасти. Кожен рік ми дізналися більше про ринок і тонко налагоджується нашого аналізу, розуміння і прогнози.

Паралельно з цим IDTechEx організує провідних глобальних конференцій і виставок з друкованою електронікою для за останнє десятиріччяАзія,ЄвропаіСША. Ці шоу зібрати воєдино весь ланцюжок з друкованою електронікою, включаючи всі постачальники проводять чорнила, принтери і кінцевих користувачів. Це дало нам доступом до гравців і останній ринку розвідки.

Провідна фарб і вставити бізнес: все змінюється

Провідна фарб і пасти ринку сягне близько$1 .7bу 2026 в поточних цінах металу. Мікро розміру срібло струмопровідного пасти буде домінувати на ринку, контролюючи майже весь ринок в 2016. Срібна Наночастки срібла волі Однак стати більш конкурентоспроможними, використовувати висновок в діапазоні для нових додатків секторів стати послугами$80 мринок у 2026. Мідь залишається порівняно незрілі технології, але доб'ється обмежений успіх, як затвердіння новітніх систем встановлений, щоб відкрити двері до мідної чорнила продажів.

Панелі сонячних батарей промисловості буде 1.5 k тонну ринку в 2016 для трафаретного друку стрільби тип струмопровідного пасти. На рівні пасти нову групу постачальників скоро прийде домінувати цього бізнесу, в той час як на рівні порошку користувачів змусить через більш диверсифікованою постачальника бази. Сенсорний екран краю електрод ринку буде як і раніше його падіння. Linewidth-over інтервали (Л/С) скоротилася до 20/20, штовхаючи трафаретний друк із стандартних PTFs за її межами і Відкриваємо двері для photocurable пасти. Офорт методик буде знайти додаткові можливості, як обідок подальшого скосив, в той час як стандартні PTFs зберігатимуть деякі частку в недорогих сегменті ринку.

Датчики, таких як автомобіль двомісне розміщення датчиків, друкованих П'єзорезистивний датчиків і деяких версій глюкози датчиків буде залишатися істотні нішу на ринку для струмопровідного пасти, як буде автомобільного сектора з її змішаних групування застійні традиційних і високими темпами зростання нових додатків. ВЧ та НВЧ RFID антени ринки будуть рости, але буде побачити відносну ринкова частка типам фарби трансформувати за найближчі десятиліття. 3D антени, використовуючи аерозольні друк буде як і раніше отримання тяги. Такий підхід буде лобового конкурувати з MID (литьевие interconnect пристрої) методи і стане істотне гравець на ринку споживчої електроніки. Металевої сітки, як альтернатива Іто зробить повільно набіги, незважаючи на період очікування консолідації в індустрії ФМС, створюючи попит на срібло наночастинки використовується в заповнення або друком тонких ліній.

Нові ринки виникають і створити нові вимоги. У цвіль електроніки буде вимагати чорнило, які можна розтягнути і вижити термоформування/формувальних процесів. Електронні вироби з текстилю буде вимагати фарб, які по-справжньому розтягується і витримувати багаторазове миття циклів. 3D друкованих електроніки і Настільні принтери PCB знадобиться висока провідність і низькотемпературна фарб відкрити величезні нові можливості макетування за 3D принтери та ланцюга дизайнерів. Всі ці ринки готові для швидкого зростання умови, технологічні новинки можуть задовольнити тягнути ринку.

10 річний ринку прогнози розділити застосунком. Будь ласка, зв'яжіться з нами для точні значення. Зверніть увагу, що чорнило, ціни мають відмовився завдяки зниження ціни сировини, але також тиск, поля, що призведе до зменшення в наші прогнози доходів.


Те, що надає цей звіт?
1. десятирічного ринкових прогнозів для струмопровідного фарб і пасти сегментована матеріал типом (срібло nano, PTF, Cu, тощо) і застосування. Прогнози надаються за обсягами та доларів.
2. інтерв'ю на базі профілі 50 постачальників та користувачів. Компанія профілі надають детальні компанію тлі і критичних технології та огляд бізнес-моделі. Профіль надалі включає докладні SWOT-аналіз IDTechEx аналітики
3. Критичний огляд та оцінку всі основні проводять чорнила технологій, у тому числі стрільби типи пасти, PTFs, nano фарб, розтягується фарб, IME фарб, мідь, і т. д.
4. докладну програму оцінки часто включаючи IDTechEx insight і оцінки, стан мистецтва і комерційних прогресу, аналіз конкуруючі технології, ціноутворення та ринковими тенденціями, ключові гравці, ринкові розмір та прогнози десятирічного ринку для:
а. фотоелектричні
b. сенсорний екран краю електроди (сегментована тип пристрою)
c. Манчінеллі (де-frosters, двомісне розміщення датчиків, Підігріви сидінь, тощо)
3D антени д.
е. УВЧ оголошення HF RFID антени
ф. розтягується фарб для електронних текстиль
г. у цвіль електроніки фарб
h. глюкози та П'єзорезистивний датчиків
3D друкованою електронікою i.
j. робочого столу PCB
к. заміна Іто
л. OLED-освітлення
м. струмопровідного ручки
н. в. Інші
Читати повний текст доповіді:http://www.reportlinker.com/p04447369-Summary/View-Report.HTML

Про Reportlinker
ReportLinker є нагородами маркетингові дослідження рішення. Reportlinker знаходить і організовує останніми даними промисловості, так що ви отримаєте всі маркетингові дослідження, що вам потрібно - миттєво, в одному місці.

http://www.reportlinker.com


__________________________
Зв'язатися з Клер:Clare@reportlinker.com
НАМ: 339-Е-368-6001
Віза: +1 339-368-6001


Пара:Як провідна фарб задовольнити запити споживачів Наступний:Срібло Nanowires та Графен об'єднати свої сили для сенсорних дисплеях