Співпраця з друкованої електроніці дослідження і застосування

- Mar 15, 2017-

51.jpg

DuPont Electronics & Communications ( DuPont ) і Holst Centre оголосив третю продовження їх успішного довгострокового співробітництва, яка зосереджена на передових матеріалів для друкованої індустрії електроніки. В якості повноправного партнера в програмі Printed Electronics, DuPont сприятиме нові матеріали і дослідні зразки , орієнтовані в бік активних проектів Полотна в області переносної електроніки, в прес-формі електроніки, побутової електроніки і охорони здоров'я.


"Ми раді розширити нашу співпрацю з Полотна Центру , продовжуючи працювати разом в просуванні нових розробок в друкованої електроніки," сказав Керрі Адамс, надрукований менеджер сегмента ринку електроніки, DuPont . "На додаток до просування технології, співпраця дає нам цінну інформацію про потреби та потреби інших партнерів Хольст, включаючи кінцевих користувачів і постачальників обладнання, що дозволяє відкритих інновацій та прискорення розробки продуктів і додатків."


У цьому наступному етапі акцент співпраці буде зроблений на розробку і тестування повних комплементарної матеріальних систем і успішного створення робочих демонстрацій і прототипів, з розвитком комерційних продуктів в якості кінцевої мети. Зокрема, співпраця буде зосереджено на трафаретного друку і струменевого друку електронного чорнила і паст, плоскою ліжка і рулонний технологія, і звичайної печі, а також фотонних систем затвердіння / спікання.На протязі життя DuPont / Holst Centre співпраці, результати включали розробку нових фарб нано-Ag та паст, що веде до комерціалізації DuPont 's кращих в своєму класі проводить струменевого срібної фарби, PE410, оголосив і ознаками на LOPEC в Мюнхені, Німеччина, в квітні 2016 року Зовсім недавно, Хольст представили свої носиться смарт - дизайн сорочки в DuPont стенд на носяться Expo в Токіо, Японія, з січня 18-20, 2017. Інші досягнення включали в себе успішну реалізацію DuPont чорнило і пасти, що дозволяють виробництво смарт-одягу, гнучких датчиків і смарт блистерной медичної упаковки, а також в прес-формі електроніки і органічних фотогальванічних (ОПВ) та органічних світлодіодах (OLED) освітлення демок і прототипи.
"Співпраця між DuPont і Полотна Центр продовжує вести захоплюючі досягнення в області друкованої електроніки," сказав Йерун ван ден Бранд, директор програми "друкована електроніка", Полотна центр . "Ми раді продовжувати вивчати нові технології і можливості поряд з визнаним лідером галузі."


Хольст Центр є незалежною відкритої інновації R & D центр , який розробляє загальні технології для бездротових сенсорних технологій і гнучкою електроніки, які сприяють відповідаючи на глобальні виклики в соціальних охорони здоров'я, способу життя, стійкості та Інтернет речей. Ключовою особливістю Полотна Центру є його модель партнерства з промисловими і науковими колами навколо спільних планів дій і програм. Саме цей вид перехресного запліднення , яке дозволяє Полотна центр налаштовувати свою наукову стратегію промислових потреб. Хольст Центр був створений в 2005 році IMEC (Фландрія, Бельгія) і TNO (Нідерланди) за підтримки Міністерства економіки Нідерландів та уряду Фландрії. Хольст Центр налічує понад 200 співробітників з близько 28 національностей і зобов'язань зі сторони більш ніж 50 промислових партнерів. Для отримання додаткової інформації про Полотна Центру, будь ласка , відвідайте www.holstcentre.com

DuPont Electronics & Communications є провідним інноватором і великим об'ємом постачальником електронного чорнила і паст , які пропонує широкий спектр друкованих електронних матеріалів комерційно доступних сьогодні. Зростаючий портфель DuPont електронного чорнила використовується в багатьох областях застосування, в тому числі утворюють провідні сліди, конденсатор і резистор елементів і діелектричних і герметизуючого шару , які сумісні з багатьма поверхні підкладок , включаючи полімеру, скла і кераміки. Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.advancedmaterials.dupont.com.

Дюпон виховую світового класу науки і техніки на світовий ринок у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг з 1802 року Компанія вважає , що, співпрацюючи з замовниками, урядами, неурядовими організаціями та лідерів думки ми можемо допомогти знайти рішення такі глобальні проблеми , як забезпечення достатнього кількості здорової їжі для людей у всьому світі, зниження залежності від викопних видів палива, а також захисту життя і навколишнього середовища. За додатковою інформацією про компанії Дюпон і її прихильність інновацій включно, будь ласка , відвідайте http://www.dupont.com

Пара:Підліток Винаходить купанням, щоб зберегти Мікроби Away Наступний:Використання чорнила з наночастками Silver пропонує можливості для нового жорстких і гнучких гібридних Circuitry