Каталітичний посуд робить Metal Recycling Easy

- Apr 06, 2017-

Колби з вбудованими наночастинками дозволяють хімікам легко використовувати цінні каталізатори

Лабораторний посуд зі вбудованим наночастинками паладію   робить переробку і повторне використання цінних металевих каталізаторів легше, ніж будь-коли раніше.

Метали, такі як платина або золото можуть каталізувати безліч хімічних реакцій, але вони коштують дорого, тому хіміків повторного використання і переробка їх. Зазвичай, твердий каталізатор повинен бути відділений фільтрацією і очищають після реакції, яка може означати деякі губляться і відновлення може бути особливо важко, якщо будь-яка з продуктів реакції тверде речовини теж.

114875_shutterstock_522023443.png


в даний час   Ксіанг Фей   з Національного університету Сінгапуру і колег з покриттям колб з наночастинками паладію, а це значить, хіміки можуть просто порожні і промити реакційний посудину, а потім використовувати їх для каталізу наступної реакції.

Як металеві наночастинки не прилипають до скла, команда Фей покрила скло з мікромасштабной килим з силіконових нанониток, і вони покриті їх з липким білком, подібним ті, мідії використовують для прикріплення до поверхонь. Колба з покриттям до сих пір ефективно каталізуються реакції після використання в 20 разів, у той час як ефективність промислового каталізатора значно знижується після того, як він був повторно тільки один раз.

Команда Фая не бачить зниження ефективності каталітичної колби, коли використовується для отримання декілька грам продукту, але поки не ясно , якщо метод буде працювати в промислових розмірах реакторів.

Пара:Електрокрісталлізаціі: прорив в наночастинки золота досліджень Наступний:За допомогою струменевого друку побудувати інтелектуальні гібридні гнучких мікросхем